CarrefourSA’ya uluslararası ödül

CarrefourSA’dan yapılan açıklamaya göre, “Doğrusu CarrefourSA’da” söylemiyle doğru ürünü, doğru kalitede ve doğru fiyata sunma politikasıyla öz markalı ürünlerine yatırımlarına devam eden CarrefourSA, dünya çapında 4 bin 500’den fazla üyesi bulunan Private Label Manufacturers Association (PLMA) tarafından düzenlenen ve öz marka alanında dünyanın en prestijli organizasyonu olarak kabul edilen “International Salute to Excellence Awards” yarışmasında Carrefour BIO Organik Elma, İncir, Vişne Meyve Suyu ve Carrefour BIO Organik Elma Sirkesi ürünleriyle 2 ödüle layık görüldü.

2005 yılından bu yana 200’den fazla profesyonel şef ve sömeliyenin jüriliğinde değerlendirilen Belçika merkezli Uluslararası Lezzet Enstitüsü’nden de 5 ödülle dönen CarrefourSA, kör tadımla yapılan değerlendirmede Carrefour Susam Kaplamalı İç Antep Fıstığı, Carrefour Discount Cam Şişe Doğal Kaynak Suyu, Carrefour BIO Organik Elma Sirkesi, Carrefour BIO Organik Hindistan Cevizi Cipsi ve Carrefour BIO Organik İncir Ceviz Vişne ürünleri ile Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu.

İLK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYOR

Açıklamada görüşlerine yer verilen CarrefourSA Kategori Genel Müdür Yardımcısı Murat Dinçer, Türkiye’de ilk organik öz markalı ürünlerini müşterilerine sunan organize perakende markası olma özelliğini taşıdıklarını kaydetti.

900’den fazla mağazamızda müşterilerimize sunduğumuz ve büyük ilgi gören bu öz markalı ürünlerimizin lezzet ve kalitelerinin dünyanın en prestijli uluslararası organizasyonları tarafından da tescillenmesi gurur verici. Şu an 600’den fazla öz markalı ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Öz markalı ürün sayımızı yıl sonuna kadar 800’e çıkarmayı hedefliyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx