Ünlü oyuncu Kelly Brook şöhreti bırakıp zor hayatı seçmesinin nedenini açıkladı

Ünlü oyuncu Kelly Brook, oyunculuğu bırakmanın ötesinde, harabe haldeyken satın alıp milyonlarca yatırım yaparak restore ettiği, sosyal medya takipçilerinin hayranlıkla izlediği kır evini satışa çıkardı.

GERÇEK AŞKI BULDU

Ünlü oyuncu Kelly Brook, dört kez nişanlanıp ayrıldıktan sonra, İtalyan asıllı Jeremy Parisi ile tanışarak 40’lı yaşlarının başında aşk hayatını rayına oturttu. Parisi, dengesiz aşk hayatına aradığı her şeyi getirdi.

Kelly Brook, Mirror gazetesine Parisi’nin hayatını nasıl değiştirdiğini ve ona duyduğu hisleri anlattı.

Brook, “Bizim sektörde Jeremy gibi birini bulmak nadirdir. Onun farklı olduğunu hemen anladım ve siz de tanışsanız anlarsınız” dedi.

Dört başarısız nişanın ardından Parisi ile bulduğu mutluluğu, medyanın artık adım adım takip etmeyi bırakmasına bağladı.

“İlişkimizde drama olmadığı için basın bizi rahat bıraktı. Biz de kendi halimizde devam ettik,” diye ekledi ve İngiltere’deki magazin kültürünü “dedikoducu” olarak nitelendirdi.

YENİ BİR HAYAT

Brook, evlendikten sonra hayatının değiştiğini ve artık daha basit bir yaşam sürdüğünü söyledi. Kent’teki evini sattığını ve yaşlandıkça hayatını sadeleştirdiğini belirtti.

Düğününü de unutamadığını, İtalyan tarzı ve sade bir tören olduğunu söyledi. Aile üyeleri ve arkadaşlarına baskı yapmadan düğününe katılmalarını istedi.

KIR EVİ SATILDI

Brook, evlendikten sonra daha basit bir yaşam sürmeye karar verdi ve geçen yaz Kent’te 2006 yılında satın alıp yenilediği ünlü kır evini sattı. Instagram kullanıcıları tarafından tanınan bu evi için ayrı bir sayfa açmış ve yaşamını paylaşmıştı.

Harap haldeyken satın aldığı Victoria dönemi evini özenle yenileyen Brook, bahçesine büyük bir yüzme havuzu bile yaptırmıştı.

İTALYA’DA YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Brook’un yeni rotası, eşi Jeremy Parisi’nin İtalya’daki Arpino adlı dağ köyü. İki yıl önce bu köyde düzenlenen törenle evlendiler ve Brook, orada zeytin yetiştiriciliği yapmayı planlıyor.

Brook, Parisi ile evlendikten sonra sık sık Arpino köyüne giderek önemli günlerde ve kutlamalarda Parisi ailesiyle buluşuyordu.

Geçen yaz sattığı Kent’teki kır evi sosyal medyada ünlüydü ve Brook, evinin her köşesini büyük bir özenle dekore etmişti.

Artık Kelly Brook’u farklı bir hayat bekliyor ve odağında eşi Jeremy Parisi’nin ailesinin işi olan zeytincilik var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir