Wanda Nara ile Barışan Mauro Icardi, Eşinin Çıplak Fotoğrafını Paylaşıp Kısa Süre Sonra Sildi

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, Wanda Nara ile barıştığı anları Instagram’dan takipçileriyle paylaştı. Wanda Nara için, ‘Eşim, tek aşkım, kraliçem, çocuklarımın annesi. Seni seviyorum ve hayatım boyunca da seni seveceğim kraliçem’ diyen Icardi adeta düşman çatlattı. 

Wanda Nara’nın yatakta çıplak halde uzandığı fotoğrafı paylaşıp kısa sürede silen Mauro Icardi sosyal medyada gecenin konusu oldu.

Sezon başında Galatasaray’a gelerek tüm sarı-kırmızılıları kendisine hayran bırakan Mauro Icardi özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

10 yıldır bir dargın bir barışık olan Mauro Icardi – Wanda Nara tekrar bir araya geldi.

Instagram hesabından aşklarına göz dikenleri hedefine alan Mauro Icardi şunları söyledi:

‘O, karım, tek aşkım, bu hayat alemindeki kraliçem, kızlarımın annesi… Seni seviyorum. Milyonlarca güzel şey yaşadığımız, 10 yıllık aşk, kıskançlıklara, kötü hislere, hakaretlere karşı savaşmak, sana sahip olmak ve bugün olduğumuz şey olmak için kendimizden ne kadar verdiğimizi sadece bizim bildiğimiz bu trene binmek isteyen birçok ‘palyaçoyu’ alçalttık. Seni seviyorum ve seni hayatım boyunca seveceğim güzel Kraliçem!’

İkili birbirini takip etmeye başlamıştı. Hatta Simge Sağın Beşiktaş’ı takipten çıkmıştı. Tüm bu olaylar “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorularını akıllara getirmişti.

Fakat Icardi’nin Wanda Nara ile paylaşımları bu dedikodulara son noktayı koydu.

Mauro Icardi kısa süreliğine de olsa Wanda Nara’nın iç çamaşırıyla yatakta yattığı anları hikayesinde paylaştı. Bu paylaşımı kısa süre içerisinde sildi.

Görmek İçin Tıklayın

Icardi’nin paylaşımının ardından sosyal medyadan gelen tepkiler ise şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

?

Sürekli olarak bizi ters köşe yapan bu ilişki hakkında sizin düşünceleriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir