Resmi: GTA 6 Fragmanı Aralık Ayında Yayınlanacak!

Rockstar Games, uzun süren bekleyiş ve sızdırılan onca içeriğin ardından nihayet GTA 6 için ilk resmi duyurusunu yaptı.

Şirket, web sitesi ve X’te paylaştığı 25. yıl mesajının sonunda, Grand Theft Auto VI için Aralık ayında bir fragman paylaşacağını duyurdu. Böylelikle oyun da doğrulanmışken, fragmanda çıkış tarihi için de bilgilerin verilmesi bekleniyor.

Rockstar Games’in X’te yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde;

Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutlayacağız. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten tutkulu olduğumuz oyunları geliştirme fırsatına sahip olduk.

Siz olmasaydınız bunların hiçbiri mümkün olmazdı ve bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız.

Rockstar Games, 1998 yılında video oyunlarının da diğer eğlence türleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir parçası olma çabalarımızda sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz.

Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu deneyimleri sizlerle daha uzun yıllar paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.


Daha önce GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen oyun içi görüntü.

Son olarak oyunun Grand Theft Auto 5’te olduğu gibi öncelikle konsollara mı geleceğinin henüz belli olmadığını belirtelim. Söz konusu detayın yine çıkış tarihi gibi fragmanda yer almasını beklediğimizi de ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir